Hotel

Hotel Dominican Praha v dnešní podobě vznikl v roce 2004 v budově, která byla historicky součástí dominikánského kláštera. V průběhu let se stal velmi oblíbený nejen díky své naprosto unikátní poloze v historickém jádru “Starého Města”, jen několik kroků od Pražského orloje a Karlova mostu, ale především pro svou originální atmosféru, která byla právě díky rekonstrukci v roce 2004 znovu odhalena.

Vítejte v hotelu Dominican Praha

Náš hotel Dominican Praha je stylový boutique hotel v samém srdci "Starého Města". Hotel disponuje pouze 28 pokoji a díky tomu si vychutnáte skutečně rodinnou atmosféru s velmi osobním přístupem personálu k našim hostům.

Historie objektu sahá až do 17. století, nicméně během renovace v roce 2004, kdy byl hotel poprvé otevřen, byly všechny pokoje vybaveny moderními koupelnami, telefony, televizory s plochými obrazovkami, Wifi připojením a samozřejmě klimatizací. Jelikož je budova památkově chráněna, nebylo možné dosáhnout zcela rovných podlah bez schodů na jednotlivých patrech. Hotel disponuje též výtahem, který spojuje 1 - 3. patro. Bohužel také z důvodu ochrany objektu nebylo možné zajistit výtahové spojení se 4. patrem, které je tak dostupné pouze po schodech.

Přízemní átrium má prosklenou střechu, která zajišťuje denní světlo v prostoru podávání snídaní. Naše restaurace U Dominikána nabízí širokou nabídku z české kuchyně v moderním hávu a výběr z mezinárodních bestsellerů.

Služby hostům

Víme, že dnes existují alternativní způsoby dopravy, jako je sdílení vozidel. Ale buďme upřímní, opravdu chcete aby Vás vezl někdo,…

Historie Hotelu

Historie budovy, ve které sídlí hotel Dominican, sahá do 17. století, kdy byly pozemky a budovy v okolí kostela Sv.…

O Praze

Město Praha je bezpochyby jednou z ikon na mapě historických destinací ve střední Evropě. Je oblíbené z mnoha důvodů. Mezi…